Magdaléna Kutláková: Každý deň sa posúvam vpred

Magdaléna pracuje na oddelení finančných služieb na pozícii Junior audítor. Čo je hlavnou náplňou jej práce? Rozhodne nie nuda.

DSC_1659

Denne rieši nové výzvy, spracováva finančné dáta, komunikuje s klientmi a pomáha s prípravou údajov a dokumentácií pre seniornejších kolegov. K jej práci patrí aj veľká dávka logického myslenia a samozrejme kolegovia, s ktorými si sadla od prvého dňa.

Čo ťa na tvojej práci najviac baví a napĺňa?

Pri slove audit si väčšina ľudí predstaví nudnú a monotónnu prácu strávenú za notebookom. V skutočnosti to tak nie je. Počas dňa riešim rôzne pracovné úlohy, ktoré sú každý deň iné. Občas sú zložité, inokedy zase jednoduchšie, preto je moja práca zaujímavá. Každý pracovný deň je pre mňa prínosným. Riešim nové problémy, získavam nové znalosti a skúsenosti, ktoré ma posúvajú vpred.

Aký je tvoj ideálny deň v práci?

Každý pracovný deň je rozmanitý. Ideálny deň v práci však pre mňa je, keď ide všetko podľa mojich predstáv a práca podľa plánu. Nevyskytnú sa žiadne problémy a na konci dňa môžem zhodnotiť, že bol úspešný a so svojím výkonom som spokojná.

Ako si dobíjaš baterky po ťažkom dni, čo ťa vie najviac nakopnúť?

Po každom dni, nie len náročnom, sa teším na čas so svojou rodinou. Po práci si vždy zvykneme dať kávu, pri ktorej sa rozprávame, čo sme počas dňa prežili a zdieľame medzi sebou svoje zážitky. Tí, čo ma poznajú vedia, že mám rada módu, preto si po ťažkom dni viem dobiť baterky nakupovaním. Teším sa z každého nového kúsku, ktorý pribudne v mojom šatníku.

Čo máš najradšej na svojich kolegoch?

S mojimi kolegami som si od prvej chvíle rozumela. Teším sa na každý deň v práci, a to aj vďaka nim. Spoločná káva sa u nás stala už každodenným rituálom, bez ktorého si deň nevieme ani predstaviť. Moji kolegovia sa stali aj mojimi priateľmi. Netrávime spolu čas len v práci, ale zvykneme chodiť na bedminton či rôzne aktivity, alebo resetovať hlavu v piatok večer v bratislavských uliciach.

Prečo KPMG? Máš nejakú radu, ktorú by si odkázala svojim budúcim kolegom?

O možnosti pracovať v KPMG som sa dozvedela vďaka môjmu bývalému spolužiakovi z vysokej školy. Bola to pre mňa veľká výzva, keďže je to medzinárodná firma a je súčasťou tzv. veľkej štvorky na Slovensku. Dôvodom, prečo som sa chcela pridať ku KPMG, je aj možnosť kariérneho rastu, ktorý umožňuje všetkým zamestnancom. Svojim budúcim kolegom, chcem preto odkázať, aby nepremárnili šancu pracovať tu a využiť svoj potenciál. Určite nebudú ľutovať.

 

 

Kontakt

icon

Adresa

Dvořákovo nábrežie 10,
811 02 Bratislava

icon

Zastávky

Chatam Sófer,
Kráľovské údolie

icon

River park

-1. poschodie, návštevníci