Vanda Kmecová: Keď je práca zábavou

Ak by bola Vanda Kmecová superhrdinka, medzi jej schopnosti by patrilo cestovanie v čase. Zatiaľ však u nás pracuje na pozícii People, Performance and Culture Assistant.

DSC_1596

Viac má ale, podľa jej slov, spoločné s dátovým analytikom. V čom teda spočíva jej hlavná náplň práce? Tvorenie reportov, analýza a príprava dát, a tiež podpora akýchkoľvek HR aktivít.

Čo ťa na tvojej práci najviac baví a napĺňa?

Najviac ma baví práca s číslami a dátami. Hlavne práca v Power BI a vytváranie dashboardov. Ale veľmi ma teší, aj keď sa mi naskytne možnosť byť pri mojej práci kreatívna. Napríklad, keď som sa mohla zúčastniť na tvorbe fotiek a videí pre našu náborovú kampaň. Páči sa mi zmena prostredia, nové tváre z iných oddelení a zábava, takže za mňa bol toto jeden z tých ideálnych dní.

Aký je tvoj ideálny deň v práci?

Stačí, keď vyjde slnko, prejdeme sa s kolegyňami pri Dunaji, vieme vybehnúť na terasu. Alebo keď máme extra čas (čo sa stáva málokedy 😊) vybehnúť do Zuckermandelu na kávu do malinkej kaviarničky Mandla.

Ako si dobíjaš baterky po ťažkom dni, čo ťa vie najviac nakopnúť?

Prechádzka v prírode, yoga a niečo sladké. A po ťažkom týždni sú to jednoznačne HORY, KAMOŠI a dobré jedlo (keď mám depky a chýba mi energia, proste jem 😊)!

Čo máš najradšej na svojich kolegoch?

Spontánne otázky počas ticha v kancelárii: „Keby teraz horelo a nemáš prístup k dverám, ako by si unikla?“ Skrátka, tie chvíle, keď je práca skôr zábavou.

Prečo KPMG? Máš nejakú radu, ktorú by si odkázala svojim budúcim kolegom?

KPMG dáva príležitosť aj absolventom bez akýchkoľvek pracovných skúseností. To bol aj môj prípad. Priateľský prístup na všetkých pohovoroch je jeden z dôvodov, prečo práve KPMG. Takže môj odkaz: na pohovoroch: NO STRESS.

Ak by si nerobila túto prácu, čo by si robila?

Asi by som bola na druhej strane zemegule a cestovala!

Čo máš aktuálne rozčítané, prípadne aký film či seriál ťa v poslednom období nadchol?

Zbožňujem vojnovú literatúru. Rozčítanú mám knihu Poslední svedkovia z edície Prekliati reportéri – je to o svedectvách ľudí, ktorí boli počas 2. svetovej vojny deťmi. A seriál? Asi The White Lotus, páčila sa mi na ňom tá absurdnosť.

Kontakt

icon

Adresa

Dvořákovo nábrežie 10,
811 02 Bratislava

icon

Zastávky

Chatam Sófer,
Kráľovské údolie

icon

River park

-1. poschodie, návštevníci